Świat Seniora to:

Doświadczenie i kwalifikacje:

Jesteśmy doświadczonym i wysoko wykwalifikowanym zespołem opiekunów
i specjalistów, który profesjonalnie i kompleksowo zaopiekuje się Seniorem w jego własnym domu. W naszej wieloletniej działalności kierowaliśmy się i kierujemy wyłącznie dobrem osoby, nad którą roztaczamy opiekę. Nasi Seniorzy mogą liczyć na nas w każdej sytuacji.


 Elastyczność:

Oferujemy elastyczność w doborze naszych usług poprzez wybór opieki godzinowej, pakietowej, całodobowej bądź długoterminowej w miejscu zamieszkania Seniora. Nasza kadra jest przygotowana do odpowiedniego wykonywania wszelkich niezbędnych czynności wymaganych przy każdego rodzaju schorzeniach.


Indywidualne podejście:
Wybierając opiekuna staramy się uwzględniać indywidualne cechy charakteru, indywidualne potrzeby, a nawet zainteresowania Seniora.


 Wiarygodność:

Umożliwiamy osobiste sprawdzenie naszej kadry w sprawowaniu opieki. Na własne oczy można zobaczyć jak wygląda profesjonalna opieka.


Sztab specjalistów:

Gwarantujemy dostęp do lekarzy, pielęgniarek, rehabilitantów, fizjoterapeutów
i innych specjalistów, a w razie potrzeby wizytę domową fryzjera, kosmetyczki, złotej rączki czy transport.


Kompleksowa obsługa:

Oprócz usług ściśle opiekuńczych jesteśmy w stanie zapewnić jadłospis przygotowany przez wykwalifikowanego dietetyka, zgodnie z wymogami dostosowanymi do stanu zdrowia Seniora. Doradzimy w wyborze odpowiedniego pakietu/modelu opieki, aby dostosować go do wymagań Seniora (szyty na miarę, personalizowany).


Sprzęt rehabilitacyjny:

Wypożyczymy i dostarczymy wymagany sprzęt rehabilitacyjny, pomoc w uzyskaniu kosztów refundacji i spełnimy inne życzenia. 


Modernizacja obiektu:

Zlikwidujemy bariery architektoniczne i inne w domu czy mieszkaniu, aby Senior mógł poruszać się swobodnie i bezpiecznie (usunięcie progów, montaż odpowiednich uchwytów itp.).


Dyskrecja: 
Gwarantujemy pełną dyskrecję dla osób z wizerunkiem publicznym.

Gwarantujemy najwyższą jakość opieki. 

Nie ma dla Nas wyzwań nie do zrealizowania.